Coworking

Chcesz pracować w najlepszym otoczeniu do rozwoju swojej firmy? Nasze przestrzenie coworkingowe w Krakowie oraz Rzeszowie oferuje miejsce dla innowatorów, którzy chcą być częścią społeczności, ale nie szukają (jeszcze) własnego biura. 

Oferujemy komfortowe biurka odpowiednie dla każdej potrzeby. Jeśli Twoja firma rośnie i potrzebujesz więcej miejsca, rozwijamy się razem z Tobą. Dostosowujemy się do wszystkiego, czego potrzebujesz, aby się rozwijać. Kiedy wynajmujesz biurko w naszej przestrzeni coworkingowej, stajesz się członkiem społeczności Składu Kreatywnego i zyskujesz dostęp do wszystkiego, co ma do zaoferowania. Ciesz się naszą świeżo paloną kawą, odpoczywaj w komfortowych strefach chilloutu, bierz udział w naszych wydarzeniach, bądź częścią naszej społeczności internetowej i spotykaj się z nowymi współpracownikami każdego dnia.


Nawet jeśli Twoja firma jest ograniczona do jednej osoby, a właściwie wszystko, czego potrzebujesz, to własna przestrzeń z blatem do pracy, w Składzie Kreatywnym znajdziesz wszystko dla wygodnej pracy bez konieczności wiązania się w długoterminowe wynajem własnego biura. W biurze dzielonym z innymi będziesz mieć własne, dedykowane biurko. Twoje nowe stanowisko pracy jest wyposażone w przestronny blat, zamykaną szafkę oraz ergonomiczne krzesło biurowe. Oczywiście nie zapominamy o superszybkim internecie i całodobowym dostępie. Ponieważ rozumiemy, że niektóre prace nie powinny być ograniczone godzinami pracy.

Kiedy nadejdzie czas, aby Twoja firma się rozrosła, możesz wynająć kolejne biurka lub przenieść się do własnego biura. Skład Kreatywny jest elastyczną przestrzenią, która na bieżąco dopasowuje się do potrzeb twojej działalności.

Nasze lokalizacje

Coworking Kraków Poznaj ofertę

Długa 72
31-147 Kraków

Skontaktuj się z nami i zarezerwuj swoje miejsce!

+48 606 171 801
biuro@skladkreatywny.pl